Co mi to da i jak mam dzięki temu zdobyć nowych klientów?

Wg GUS aż 76% Polaków ma dostęp do internetu. Każdy z nich może zostać Twoim klientem. Pomożemy wypromować Twoją stronę / firmę / Twoje usługi w taki sposób, by stały się dla nich widoczne. Reklamę Twojej firmy przeprowadzimy na wielu płaszczyznach - zarówno korzystając z Adwords, tworząc ogłoszenia w serwisach ogłoszeniowych, posługując się marketingiem szeptanym na forach, dodając Twoją stronę do najpopularniejszych katalogów stron, optymalizując ją, by również była widoczna w wynikach wyszukiwania Google. Innymi słowy - będziesz widoczny wszędzie tam, gdzie internauci mogę Cię odnaleźć.

Jaki pakiet wybrać?

Odpowiedź zależy wyłącznie od Ciebie. Im wyższy pakiet, tym większa reklama, a tym samym więcej kilentów zainteresowanych Twoimi usługami.

Jak długo trwa realizacja usługi?

Wszystko zależy od wybranego pakietu i Państwa preferencji, co do szybkości reklamy. Z reguły pakiety rozkładamy na okres od 2 do 8 miesięcy.

Czy otrzymam teksty do weryfikacji?

Oczywiście, przesyłamy wszystkie teksty do akceptacji przed rozpoczęciem działań, tak by Państwo mogli zweryfikować ich jakość i poprawność przed rozpoczęciem działań. Będą Państwo mieli 100% gwarancję tego, że do internetu dostaną się tylko sprawdzone i rzetelnie przygotowane informacje.

Jak zweryfikować wykonanie usługi?

To bardzo proste, po realizacji przesyłamy SZCZEGÓŁOWY raport z linkami do WSZYSTKICH lokalizacji, gdzie przeprowadziliśmy działania marketingowe. Wszystko będzie widoczne jak na dłoni.

Jak nawiązać współpracę?

Wystarczy, że zadzwonią Państwo, bądź do nas napiszą – prześlemy krótki formularz do wypełnienia, który pozwoli nam w pełni spełnić oczekiwania co do reklamy.

Mam dodatkowe pytania – co zrobić?

Zadzwoń lub napisz. :)

Dawid Dudzik

Obrazek koperty e-mail. dawiddudzik@j-net.pl
Obrazek telefonu komórkowego telefon: 889 724 279